OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH

school

Zalety naszych kursów językowych:

  • nastawienie na KOMUNIKACJĘ,
  • MAŁE GRUPY słuchaczy,
  • systematyczne POWTÓRKI,
  • testy SPRAWDZAJĄCE,
  • INDYWIDUALNA nauka języków,
  • NOWOCZENSE i ŚWIETNIE wyposażone sale,
  • w ofercie 7 JĘZYKÓW,
  • kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych,
  • kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE,
  • kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Kursy językowe dla przedszkolaków

Najmłodsi to dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Ich nauka opiera się na specjalnie dobranych ćwiczeniach językowych, piosenkach oraz zabawach ruchowych. Taka forma pracy najszybciej trafia do najmłodszych słuchaczy. Maluchy mają stały kontakt z językiem, uczą się wyrazów i prawidłowej wymowy. Lekcje dla tej grupy wiekowej odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.

Podręczniki w cenie kursu.

Kursy dla uczniów szkoły podstawowej

Pracując z uczniami szkoły podstawowej kładziemy nacisk na rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania, pisania, wzbogacenie zasobów słownictwa oraz w starszych klasach gramatykę. Program nauczania wzbogacany jest sukcesywnie tak, aby nie przytłoczyć dziecka namiarem nauki. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w systemach: klasy I-III – 2 razy 45 minut, oraz klasy IV-VI 2 razy po 60 minut., klasa VII-VIII 2 razy po 90 minut (w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty) Dla wszystkich grup od IV do VII klasy zajęcia z Native Speakerem w cenie kursu.

Podręczniki w cenie kursu.

Kursy dla młodzieży szkoły średniej

Z myślą o uczniach w wieku od 15 do 19 lat prowadzimy kursy, które mają na celu przygotować etapowo uczniów do egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia te odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Dla wszystkich grup zajęcia z Native Speakerem w cenie kursu.

Podręczniki w cenie kursu. 

Kursy językowe dla dorosłych i seniorów

Standardowy angielski – zajęcie odbywają się dwóch sesjach tygodniowo, każda po 90 min. Dla wszystkich grup zajęcia z Native Speakerem w cenie kursu.

Podręczniki w cenie kursu. 

Język obcy zawodowy

W naszej ofercie możecie Państwo również znaleźć kursy języka obcego zawodowego z różnych branż. Jeśli w pracy macie Państwo styczność ze słownictwem fachowym i typowo tematycznym zapraszamy do nas. Forma i częstotliwość zajęć do uzgodnienia z lektorem. Zapewniamy solidność i jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb.

Podręczniki w cenie kursu. 

Język angielski i inne języki obce na różnych poziomach:

Kursy językowe prowadzone są na 6 poziomach zaawansowania: A1 – poziom starter A2- poziom elementary B1 – poziom pre-intermediate B2- poziom intermediate C1 – poziom upper-intermediate C2 – poziom advanced Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Kursy przygotowujące do egzaminu międzynarodowego

FCE – First Certificate of English CAE – Certificate of Advanced English