Lektorzy języków Tarnobrzeg

Nasi lektorzy języków

W London Corner uczą wykwalifikowani lektorzy języków obcych. Nasi wykładowcy są absolwentami uniwersytetów, akademii oraz innych szkół wyższych na kierunkach filologicznych, gdzie zdobyli wymagane uprawnienia metodyczne, pedagogiczne, a przez lata pracy w szkolnictwie uzyskali bogate doświadczenie, które wykorzystują podczas zajęć. W naszym zawodzie takie cechy jak otwartość, kreatywność, zrozumienie drugiej osoby pomagają nawiązać pozytywne relacje międzyludzkie, co ułatwia i sprzyja motywowaniu kursantów do nauki.

mgr Piotr Gospodarczyk – właściciel i lektor języka angielskiego

Wykształcenie:
Jestem absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie otrzymałem tytuł magistra filologii języka angielskiego o specjalizacji tłumaczenia.

Doświadczenie zawodowe:
Od 2005 roku pracuję jako nauczyciel j. angielskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu. Zdobyte doświadczenie w szkole średniej oraz wielokrotne podróże po Stanach Zjednoczonych i Europie stanowią ogromne atuty, które wykorzystuję do pracy z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi. W pracy zawodowej uważam, że takie wartości jak cierpliwość, pracowitość oraz kreatywność stanowią obok wiedzy merytorycznej fundamentalne zasady niezbędne podczas nauki języków obcych i przekazywaniu wskazówek do nabierania nowych kompetencji.

Hobby i pasje:
W wolnym czasie lubię spędzać czas z rodziną w aktywny sposób na łonie natury. Uwielbiam czytać książki oraz uczyć się języków obcych, które chętnie używam podczas zagranicznych wyjazdów lub w kontaktach z obcokrajowcami w rodzinnym Tarnobrzegu. Z pasją gram w piłkę nożną, żegluję oraz chętnie gotuję. Jestem dumnym mężem i ojcem dwóch synów oraz kibicem Siarki Tarnobrzeg. Chętnie biorę udział w turniejach i jako opiekun wspieram młodych zawodników. Uważam, że w życiu poczucie humoru jest bardzo ważne. Cenię sobie ludzi życzliwych, którzy umieją słuchać i potrafią znaleźć nić porozumienia z innymi. Biorąc udział w różnych pedagogicznych szkoleniach oraz kursach bezustannie rozwijam swój warsztat pracy. Ogromną satysfakcję sprawiają mi uśmiechnięte twarze moich uczniów, którzy motywują mnie do dalszej pracy.

mgr Katarzyna Szczepańska – lektor języka angielskiego

Wykształcenie:
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie z tytułem magistra filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej.

Doświadczenie zawodowe:
Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Nauczanie języka angielskiego daje jej poczucie spełnienia, zwłaszcza, gdy widzi efekty pracy z dziećmi i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest tylko ich nauczycielem, ale częścią przygody z językiem angielskim.

Hobby i pasje:
Jestem miłośniczką aktywnego stylu życia, ciekawych książek, wesołych filmów, żywej muzyki, miłego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Codziennie staram się zdobywać nowe umiejętności i doskonalić swój warsztat pracy. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i bardzo lubiana przez dzieci. Będąc otwartą osobą, lubię poznawać nowych ludzi, cenię indywidualność. Sądzię, że każdy powinien mówić chociaż w jednym języku obcym.

mgr Elżbieta Hajder – lektor języka angielskiego

Wykształcenie:
Ukończyłam Wyższą Szkołę Lingwistyczną w Częstochowie na kierunku filologia angielska o specjalności nauczyciel języka angielskiego.

Doświadczenie zawodowe:
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie zarówno nauczyciela w placówkach publicznych jak i lektora w placówkach niepublicznych. Podczas kilkuletniego pobytu i pracy w Anglii miałam możliwość pogłębienia swojej wiedzy językowej, jak również poznania wielu interesujących ludzi z różnych zakątków świata, z niektórymi z nich do dziś utrzymuję kontakt.

Hobby i pasje:
Jestem osobą spokojną, szczerą i cierpliwą, a ostatnia z tych cech jest niezwykle przydatna w zawodzie nauczyciela. Uwielbiam czytać książki i oglądać dobre filmy. Jestem dumną mamą córeczki, z którą staram się spędzać każdą wolną chwilę na wspólnych zabawach, spacerach czy jeździe na rowerze

Agata Sanchez – lektor języka hiszpańskiego

Wykształcenie:
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu – posiadam licencjat z filologii języka hiszpańskiego, a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na tym samym kierunku w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe:
Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego w szkołach średnich i gimnazjalnych na terenie Tarnobrzega oraz pracuję jako tłumacz specjalistyczny języka hiszpańskiego.

Hobby i pasje:
Hiszpański jest moją miłością, pasją, cudownymi słonecznymi wspomnieniami oraz życiem codziennym. W Hiszpanii spędziłam kilka lat i dzięki temu potrafię wytłumaczyć różnicę pomiędzy językiem „książkowym”, a językiem „mówionym”. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami i potrafię dopasować się do wymagań jakie stawiają przede mną kursanci. Prowadzę zajęcia z przedszkolakami, nastolatkami i osobami dorosłymi. W Polsce uczę języka hiszpańskiego od kilku lat i razem z moją rodziną staramy się zaszczepić u innych osób miłość do języka hiszpańskiego, hiszpańskiej kultury i obyczajów. Interesuję się muzyką, lubię czytać, uwielbiam jeździć na nartach, podróżować oraz chodzić po górach.

mgr Sławomir Karpik

Wykształcenie:
Posiadam tytuł licencjata filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i tytuł magistra dydaktyki języków obcych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Doświadczenie zawodowe:
Od kilkunastu lat pracuje jako lektor i nauczyciel. Swoją ścieżkę zawodową rozpocząłem od pracy w szkole podstawowej, później w gimnazjum, a od 2006 roku pracuję w Zespole Szkół im. Ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu. Ponadto posiadam uprawnienia egzaminatora egzaminu maturalnego.
Hobby i pasje:
Jestem optymistą i w życiu wyznaję zasadę, że jeśli czegoś bardzo pragniemy to musi nam się udać. Jestem mężem i ojcem dwojga dzieci i rodzina stanowi dla mnie największą wartość. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, gram w badmintona i siatkówkę. Nadto lubię czytać, podróżować i próbować nowych potraw.